Зарядні пристрої для автомобіля

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Зарядні пристрої для тривалої роботи акумулятора

Багато водіїв недооцінюють необхідність зарядного пристрою автомобільного акумулятора. Вважають, що сучасні автомобілі можуть самі подбати про необхідний рівень заряду. І у разі зниження за короткий проміжок часу виправити ситуацію. На жаль, як показує практика, без зарядного пристрою зовсім не вийде. І якщо його немає, то доведеться переплачувати за послуги СТО, щоб виправити ситуацію з випадково розрядженим АКБ. Особливо під час зимової експлуатації, коли ємність, що зменшується, практично норма.

На що варто звертати увагу під час покупки?

Асортимент зарядок не такий великий, як стартерних акумуляторів, але знати, як правильно підібрати необхідний пристрій не тільки за ціною, щоб він міг стати в нагоді в потрібний момент просто необхідно. Це дозволить уникнути численних проблем, із якими стикаються всі без винятку водії автомобілів, мото, вантажівок.

Сучасні імпульсні зарядні пристрої набагато компактніші, ніж класичні, і можуть забезпечити якіснішу зарядку будь-якого акумулятора. Імпульсний прилад самостійно стежить за рівнем заряду, і як тільки він досягає максимального значення, автоматично переходить у режим, що зберігає, не дозволяючи батареї отримувати пошкодження через занадто великий струм. Але, не всі характеристики настільки універсальні, і щоб купити в Києві оптимальний прилад, необхідно враховувати такі якості:

  • сила струму в амперах повинна бути не більше 10% від ємності АКБ;
  • залежно від типу батареї пристрою бувають на 6 або 12 вольт;
  • у дорожчих приладах налаштування сили струму виконується вручну;
  • обов'язковий захист від короткого замикання та неправильного підключення.

Ці якості варто підбирати з особливою ретельністю, особливо сила струму, що подається. Якщо вона буде меншою за відповідну, акумулятор буде заряджатися значно довше. А надто великий – швидко виведе батарею з ладу. Ціна – це не головний критерій вибору. Повірте, пристрій повністю окупиться в першу зиму, коли вам не потрібно буде везти батарею на СТО, після невдалої ночівлі з увімкненими габаритами.

Чим допоможе придбання ЗУ?

Мабуть, це головне питання, відповідь на яке хочуть отримати всі водії. На жаль, реальна експлуатація будь-якої машини пов'язана із різними непередбаченими ситуаціями. Наприклад, ви можете забути своєчасно відключити підігрів сидінь. Залишкового струму вистачить запустити машину, але за коротку поїздку додому генератор не впорається із втратою заряду. Щоб акумулятор не став непридатним, його краще повністю зарядити. Досить просто підключити до клем заряджання, і вона за кілька годин повністю відновить номінальну ємність.

Пуско-зарядне, не тільки здатне відновити ємність, а й допоможе екстрено запустити двигун, якщо на повноцінну зарядку просто не вистачає часу. Наприклад, ви виявили практично повністю розряджений АКБ лише вранці. Придатний за характеристиками пристрій за 10-15 хвилин допоможе запустити двигун. Але потім батарею все одно доведеться дозарядити.

Переваги покупки в АКУМ5

Інтернет-магазин може запропонувати не лише оптимальні ціни на вітчизняні зарядні пристрої. Доставка по Україні дуже врятує покупців. А також є такі переваги:

  • грамотна консультація перед покупкою;
  • широкий асортимент продукції;
  • як професійні, так і компактні моделі;
  • гарантійні зобов'язання на замовлений виріб;
  • особливі умови доставки.