Гарантія, обмін та повернення

Компанія «AKYM5» працює з відомими і перевіреними брендами автомобільних акумуляторів, які відповідають необхідним нормам і стандартам якості. У нас є свій сервісний центр, а тому ми подвійно зацікавлені, щоб товар був якісним і не приносив зайвого клопоту ні Вам, як покупцеві, ні нам, як магазину та сервісному центру. Але все ж, при роботі з таким товаром, як автомобільний акумулятор, ситуації зі зверненнями стосовно гарантійних випадків, обміну або повернення товару просто неминучі.

На все акумулятори поширюється офіційна гарантія від виробника і від нашої компанії. Гарантійний строк зазначається в гарантійному талоні або в будь-якому іншому документі, який додається до товару, і залежить від моделі акумулятора, так як на кожну модель виробник або продавець встановлює свій термін гарантії.

Якщо у Вас виникло питання щодо обміну або повернення акумулятора, Ви завжди можете скористатися даною опцією протягом 14 днів з дня покупки і при дотриманні всіх нижчеперелічених умов:

• товар не має слідів використання: подряпин, сколів, пошкрябанностей та інших пошкоджень;

• не проводилася його установка або інша робота;

• товар повністю укомплектований;

• упаковка товару не має пошкоджень (якщо товар був проданий в оригінальній упаковці);

• збережені ярлики, наклейки і заводскі маркування на товарі та його упаковці;

• є всі документи, які додавалися до товару: товарний чек, гарантійний талон, інструкції та ін.

Обміняти або повернути товар Ви можете за адресою: м.Київ, вул. Польова, 3а (Троєщина), c понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00. Якщо Ви знаходитесь не в Києві, то обміняти/повернути товар можливо за допомогою одного з перевізників: Делівері або Нова Пошта. При відправці акумулятора перевізником, необхідно вкласти всі документи, отримані при купівлі, або їх копії. Всі послуги щодо обміну/поверненню товара оплачує покупець. Посилки, відправка яких не оплачена, або з післяплатою, отримані не будуть.

Повернення грошових коштів здійснюється упродовж 3-х робочих днів.

Будь ласка, повідомте заздалегідь про свій намір, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Якщо перераховані вище умови виконані, ми обов'язково обміняємо товар або повернемо Ваші гроші.

Бажаємо легких і правильних покупок!