Про компанію AKYM5

Сьогодні на ринку автомобільних акумуляторів склалася ситуація коли роздрібні продавці роблять величезні націнки на свій товар, а інтернет-магазини не можуть якісно обслужити клієнта (доставляють невчасно, не можуть правильно підібрати акумулятор на автомобіль, не допомагають в установці, продають давно лежали і не якісні акумулятори ...).


Наша місія - рішення проблем автовласників пов'язаних із заміною акумулятора. Ми прагнемо зробити цей процес максимально комфортним і швидким для Вас.

Замовивши акумулятор у нас Ви гарантовано отримаєте:

- можливість вибору з великого асортименту;

- якісну консультацію і підбір акумулятора саме для Вашого авто;

- оперативну доставку на протязі 3-х годин з моменту замовлення;

- установку на Ваш автомобіль;

- свіжий акумулятор цього року випуску;

- від 1 року до 3 років гарантію на всі легкові акумулятори та від 1 року до 2 років на вантажні;

- демократичні ціни.

Наша компанія займається продажем акумуляторів для автомобілів в Києві та по всій Україні. Ми напряму працюємо з заводами виробниками зі світовими іменами і з цього ми пропонуємо Вам ціни нижчі, ніж в інших магазинах.


Ми є платниками ПДВ і працюємо як за готівковим так і по без готівковим розрахунком!

Широкий асортимент товарів дозволить Вам знайти або підібрати саме той акумулятор, який Вам потрібен. Серед них - акумулятори таких виробників, як TopCar, TAB, VARTA, Tokler, Grom. Крім того, ми постійно працюємо над розширенням лінійки товарів.


Наша головна мета - забезпечити високопрофесійний сервіс і високу якість товару.


Якщо Ви не знаєте який акумулятор потрібен, або не можете визначиться як підібрати акумулятор - телефонуйте нам,

наші менеджери допоможуть Вам підібрати акумулятор або залиште замовлення дзвінка і ми Вам зателефонуємо. Також, ми здійснюємо доставку і установка товару прямо в руки по Києву і всій Україні. Ми піклуємося про кожного нашого клієнта.


Бажаємо Вам вдалих покупок!